Бронза Кубку України в "атлантів" КНТЕУ

Скарбниця спортивних перемог університету поповнилася нагородами в новому для КНТЕУ виді спорту. 18 листопада 2017 року збірна КНТЕУ "ATLANTS" брала участь у проведенні Кубку України з перетягування канату, організованого Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату.

За результатами силових змагань наші хлопці посіли ІІІ місце з 14 команд, що брали участь в розіграші Кубку. При цьому, серед студентських команд, яких налічувалося 8, збірна опинилася на ІІ місці, поступившись результатом лише команді НУБіП.

Склад команди: Новіков Олексій (ФМТП), Хмельовський Станіслав (ФМТП), Цопа Антон (ФМТП), Міллер Тарас (ФЕМП), Цибровський Артем (ФЕМП), Яхно Владислав (ФЕМП), Ошийко Тарас (ФРГТБ), Потапчук Павло (ФФБС), Маклаков Костянтин (ФТМ).

Вітаємо і бажаємо нових перемог!

18.11.2017
info