Золото Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Golden lion"

Після успішної прем’єри нової пісні з нагоди Міжнародного дня студента Народний студентський камерний академічний хор КНТЕУ вирушив за перемогою до Львова, де з 17 по 19 листопада 2017 року проводився Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Golden lion".

Виступаючи в номінації «Вокальне мистецтво», жанр «Естрадний вокал», хор запалив глядацький зал енергетикою та вокалом, за що був оцінений суддями дипломом лауреата І ступеня конкурсу.

Наші – найкращі! Вітаємо!

19.11.2017
info