Оголошеннявсі

Зустріч студентів КНТЕУ з доктором філософії в галузі економіки (PhD) Вірою Валлє

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права відбулась відкрита лекція з доктором філософії у галузі економіки (PhD), магістром права (Мерілендський Університет, США) Валлє Вірою Олександрівною на тему «Корупція в Україні».

Під час зустрічі було розглянуто антикорупційне законодавство України та закони екстериторіальної дії, їх сучасний стан і перспективи розвитку. Зокрема, у жвавій дискусії зі студентами обговорювалось питання: «Яких реформ потребує Україна для мінімізації корупції?». Наприкінці зустрічі Віра Валлє подарувала студентам свою авторську працю, присвячену корупції в Україні.

Висловлюємо вдячність Валлє Вірі Олександрівні за неймовірно цікаве заняття та творчий подарунок студентам!

остання редакція 07.02.2018