Студенти відвідали XVI Міжнародний промисловий форум

21 листопада 2017 року студенти ФТМ у супроводі старшого викладача кафедри товарознавства та митної справи Шульги О.С. у рамках вивчення дисципліни «Матеріалознавство та основи технології виробництва товарів» відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проводився в Міжнародному виставковому центрі.

Студенти мали змогу поспілкуватися з представниками провідних промислових підприємств України та зарубіжжя, ознайомитися з новітніми технологіями, обладнанням та інструментами, що використовуються  у галузі металообробки та суміжних областей.

остання редакція 28.11.2017