Відбувся І етап студентської олімпіади з англійської мови

З ініціативи кафедри іноземної філології та перекладу 21 листопада 2017 року було проведено І етап студентської олімпіади з англійської мови «The Best Philology Student». У заході взяли участь 31 студент І-го та ІІ-го курсів, які навчаються за спеціальністю «Філологія».

Олімпіаду організовано з метою перевірки рівня розвитку фахових компетентностей та стимулювання подальшого розвитку студентів у професійній сфері.

Студенти, що перемогли в І етапі, рекомендовані для участі у ІІ етапі олімпіади:

• Гаврилко Ксенія (ФТМ 1-1, викладачі Буленок С.М. (ПКАМ), Колот Л.А. (ІМПС));
  • Сікора Євген (ФТМ 1-3, викладачі Єрмолаєва С.А. (ПКАМ), Дячук Л.С. (ІМПС));
  • Зирянов Євген (ФТМ 2-1, викладачі Білоус Н.П. (ПКАМ), Нікіфорова В.Г. (ІМПС));
  • Дзубенко Юлія (ФТМ 2-1, викладачі Білоус Н.П. (ПКАМ), Нікіфорова В.Г. (ІМПС));
  • Плющ Анастасія (ФТМ 2-2, Дроздова Ю.В.(ПКАМ), Зощенко Л.А. (ІМПС)).

Також відбулась олімпіада серед студентів немовних спеціальностей університету. У заході взяли участь 41 студент ФМТП та ФРГТБ. Студентам були запропоновані такі завдання:

• лексико-граматичний тест;
  • завдання з аудіювання;
  • комунікативне повідомлення проблемного характеру та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

1 місце : Остапець Назар (ФМТП 1-3, викладач Мойсієнко О.Б.) та Божкова Марія (ФМТП 2-4, викладач Колот Л.А.);
2 місце: Свириденко Міліна (ФМТП 1-6, викладач Колот Л.А.);
3 місце: Ткаченко Данило (ФМТП 1-3, викладач Мойсеєнко О.Б.).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі!

остання редакція 07.02.2018