Всесвітній день телебачення в КНТЕУ

Телевізійне мовлення давно і міцно увійшло в наше життя. Його різнобічність, різноманітність телепередач і інформаційний обхват, зробили його незамінним супутником сучасного суспільства. 17 грудня 1996 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 21 листопада новим міжнародним святом - Всесвітнім днем телебачення.

Державним структурам усіх країн було запропоновано відзначати цей День, активно обмінюючись телевізійними передачами та програмами, які присвячувалися б таким проблемам, як соціальний і економічний розвиток, проблемам миру і безпеки, а також розширенню культурного і міжнаціонального обміну.

КНТЕУ не залишився осторонь цієї події. Студенти факультету торгівлі та маркетингу влаштували незабутнє свято. Центральний корпус університету перетворився на справжній феєрверк вражень. Кожен охочий мав можливість сфотографуватися на відведених локаціях, отримати приз у телевізійній лотереї, дізнатися передбачення на майбутню сесію та отримати безліч емоцій, заспівавши в караоке.

Байдужим не залишився ніхто. Цей музичний і теплий день назавжди залишиться у скарбниці теплих спогадів університету!

остання редакція 07.02.2018