Студенти КНТЕУ на екскурсії на заводі "Яготинське для дітей"

Мешканці гуртожитків та дирекція студентського містечка відвідали завод "Яготинське для дітей". На ньому працюють лише 117 працівників, все по максимуму автоматизовано, і керування цілим заводом зводиться до декількох комп’ютерів. Порівняно невеликий завод просто вражає своїми масштабами виробництва. Перед початком роботи персонал проходить цілий ряд перевірок.

«Яготинське для дітей», як виробництво, збудовано впродовж 2 років, у ньому встановлено німецьку техніку, яка допомагає швидко виробляти продукцію та ефективно поставляти її до споживача, як на вітчизняний ринок, так і на закордонний (переважно Молдова, Азербайджан).

Відвідувачі змогли на власні очі побачити виробництво продукції. Керівник підприємства надав цікаву та змістовну екскурсію, після якої були надані змістовні відповіді на питання. Кожен дізнався, як здійснюється пастеризація молока, виробництво йогуртів та інших молочних продуктів. Наприкінці екскурсії відвідувачі мали змогу продегустувати продукцію.

Всі залишилися задоволені та позитивно вражені!

18.11.2017
остання редакція 07.02.2018