Оголошеннявсі

Роль Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України в реалізації податкової політики країни

Про роль Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України в реалізації податкової політики країни 24 листопада 2017 року говорили на круглому столі за участю начальника офісу Євгена Бамбізова.

Він визначив перспективні завдання цієї служби, звернув увагу на проблемні питання діяльності, зокрема щодо податкової заборгованості платників податків, врегулювання механізму автоматичного відшкодування податку на додану вартість, електронної акцизної марки та підходів щодо здійснення податкових перевірок.

Участь у круглому столі взяли керівництво факультету фінансів та банківської справи, кафедри фінансів, викладачі і студенти. На зустрічі ставили гострі питання, дискутували з найбільш важливих питань розвитку податкової політики України.

остання редакція 07.02.2018