Викладачі КНТЕУ на конференції "Всеукраїнський день логіста"

Відбулась XVIII практична конференція "Всеукраїнський день логіста", організована TradeMasterGroup. У конференції взяли участь понад 200 учасників, серед яких: директори з логістики, власники та комерційні директори компаній, керівники з питань складської та транспортної логістики, менеджери ЗЕД, а також представники суміжних галузей. Учасником конференції від Київського національного торговельно-економічного університету була доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Харсун Людмила Григорівна.

У межах конференції спікери поділились своїм баченням і досвідом щодо таких питань, як: напрями розвитку ринку логістичних послуг України, передовий досвід логістичних і транспортних компаній США, реформування митниці, автоматизація логістики, тенденції на ринку кадрів у логістиці, підходи до ефективного управління персоналом у логістиці тощо.

Наприкінці було проведено фасилітаційну сесію на тему "Алгоритми оптимізації логістики 2018", де учасники мали змогу спільно напрацьовувати ідеї щодо вирішення поставлених логістичних задач.

Участь КНТЕУ у XVIII практичній конференції "Всеукраїнський день логіста" відкрила нові перспективи для співпраці, а також для актуалізації програм підготовки фахівців у галузі логістики.

остання редакція 28.11.2017