Чемпіон України з легкої атлетики навчається в КНТЕУ

Студент факультету міжнародної торгівлі та права  (1 курс, 5 група) Савенко Олександр брав участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юнаків у місті Найробі (Кенія), представляючи Україну. У загальному підсумку він зайняв шістнадцяте місце.

Олександр є 15-тиразовим Чемпіоном України. Нині постійно бере участь у міжнародних змаганнях. Серед найбільш значущих: 3 міжнародні матчеві зустрічі та чемпіонат Європи.

Особистим досягненням наш чемпіон вважає перемогу на дистанції сто метрів та виконання нормативів майстра спорту України (у місті Кропивницький).

Бажаємо Олександру нових перемог та чемпіонства на світовому рівні!

остання редакція 07.02.2018