Навчальний курс "Сомельє" в межах проекту "Rest.Art.Kitchen"

Вино – напій філософів і художників, поетів і лицедіїв. Вино – напій древніх богів, королів та їх підданих, правителів світу і простих смертних. Вино об’єднує, закохує, мирить, дає поживу для роздумів і розмов всім хто його цінує.

27 листопада завершився навчальний курс "Сомельє" в межах проекту "Rest.Art.Kitchen".

Учасники курсу дізналися:

• історію виноробства;
  • основні сорти винограду;
  • яким буває вино;
  • терруар та його вплив на виноробство;
  • правила подавання вина: правильний підбір бокалів, їх вплив на цінність вина;
  • відвідали шоу-дегустацію вина.

Дякуємо Василю Негіну, члену асоціації сомельє України, сомельє ресторану "Ватра", Костянтину Відоборенку, амбасадору та менеджеру "Riedel".

Бажаємо успіхів усім учасникам та чекаємо наступних зустрічей!

остання редакція 07.02.2018