Найкращих філологів КНТЕУ визначено!

Кафедра іноземної філології та перекладу відзначила переможців студентської олімпіади з англійської мови "The Best Philology Student" (Найкращий філолог КНТЕУ), що відбувся 28 листопада 2017 року.

За інтегрованими результатами двох етапів випробувань переможцями стали:

І місце: Сікора Євген (ФТМ 1.3, викл. Єрмолаєва С.А, Дячук Л.С.);

ІІ місце: Плющ Анастасія (ФТМ 2.2, викл. Дроздова Ю.В., Зощенко Л.А.);

ІІІ місце: Дзубенко Юлія (ФТМ 2.1, викл. Білоус Н.П., Нікіфорова В.Г.).

Студенти продемонстрували вміння висловлювати власну думку в межах запропонованої тематики, у швидкому темпі, без підготовки, інтегруючи декілька підтем; пояснювати та критично оцінювати факти і події, оперуючи відповідною базою знань.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

28.11.2017
1960