Третій етап Студентської ліги міста Києва з гри "Що? Де? Коли?"

За підтримкою клубу інтелектуальних ігор BrainHub відбувся 3-й етап Студентської ліги м. Києва з гри "Що? Де? Коли?".

Нагадаємо, що в турнірі одночасно змагаються команди шести столичних вищих навчальних закладів: КНТЕУ, НТУУ «КПІ» ім. Сікорського, КНУ ім. Шевченка, НаУКМА, НМУ ім. Богомольця, КУ ім. Грінченка.

Провідні позиції в загальному заліку продовжують зберігати дві команди Київського національного торговельно-економічного університету «Ю.В» та «Теорія маленького вибуху». Вони ж перемогли на університетському майданчику і цього разу:

І місце – команда "Теорія маленького вибуху". У складі команди:

Толкачов Олександр (ФФБС, 2м курс, 2 група);
Артеменко Альона (ФФБС, 2м курс, 2 група);
Устенко Едуард (ФФБС, 4 курс, 8 група);
Чернецький Богдан (ФОАІС, 1м курс, 3 група);
Логімаков Євгеній (ФФБС, 4 курс, 8 група);
Пилипенко Богдан (ФФБС, 4 курс, 8 група).

ІІ місце – команда "Ю.В". У складі команди:

Баєв Роман (ФОАІС, 3 курс, 1 група);
Деремешко Максим (ФОАІС, 4 курс, 7 група);
Крутій Вячеслав (ФТМ, 2 курс, 12 група);
Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 2 курс, 8 група).

3-4 місця поділили між собою команди "Диявольськи міцна кава" та "Docendo Discimus".

Призери інтелектуального змагання, як завжди, отримали сертифікати на ігри від BrainHub.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх на наступних турнірах Студентської ліги!

28.11.2017
остання редакція 07.02.2018