Оголошеннявсі

Завершився семінар-тренінг "Формування громадянських компетентностей у державних службовців"

Викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права (Т.О. Гуржій, О.В. Запотоцька) завершили участь у роботі двомісячного семінару-тренінгу "Формування громадянських компетентностей у державних службовців", який проводиться в рамках Україно - Швейцарського проекту "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU".

Основна увага учасників семінару-тренінгу була прикута до питань демократичного урядування, демократизації державної служби, освіти з прав людини, громадянської культури та громадянських компетентностей.

За результатами семінару-тренінгу його учасники отримали свідоцтва майстер-тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.

2027
остання редакція 02.06.2020