Оголошеннявсі

Про права людини в контексті практики ЄС розповіла представник Уповноваженого ВРУ Ірина Кушнір

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації Ірина Володимирівна Кушнір 29 листопада провела майстер-клас "Права людини в дії: у контексті практики Європейського суду з прав людини".

Під час майстер-класу порушено такі теоретико-прикладні питання:

• "Європейська конвенція з прав людини – живий інструмент";
  • "Дієвий засіб захисту прав людини (не ілюзорність прав)";
  • "Особливості застосування практики Європейського суду з прав людини як джерело права".

Особливу цікавість у слухачів викликав аналіз знакових рішень Європейського суду з прав людини проти України, серед яких: "Довженко проти України", "Гарнага проти України", "Олександр Волков проти України" та інші.

Зустріч організована за сприянням кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права

28.11.2017
остання редакція 07.02.2018