Відбулася предметна олімпіада з дисципліни "Фінанси"

Відбулася предметна олімпіада з дисципліни "Фінанси" серед студентів 2 курсу денної форми навчання факультету фінансів та банківської справи.

Студентам для виконання були запропоновані письмові завдання, спрямовані на визначення рівня теоретичних знань та практичних навичок щодо оцінки ролі фінансів у структурі ринкових відносин, реалізації державної економічної політики, ефективного соціального розвитку, тенденцій розвитку фінансових відносин як в Україні, так і у світовому співтоваристві в контексті забезпечення фінансової стабілізації та фінансової безпеки держави.

За результатами проведення олімпіади призові місця посіли:

1-е місцеТкаченко Світлана (2 курс 2 група ФФБС);

2-е місцеКосей Наталія (2 курс 2 група ФФБС);

3-є місцеСтоянова Євгенія (2 курс 3 група ФФБС);

Чуйко Марія (2 курс 3 група ФФБС).

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо подальших успіхів!

Організатор олімпіади кафедра фінансів

остання редакція 07.02.2018