День народження ФРГТБ

Відбулося свято найсмачнішого факультету КНТЕУ  – День народження ФРГТБ, що відзначили 30-го листопада.

Креативністю та винахідництвом приємно здивували студенти факультету, які створили святкові локації та фотозони у різних корпусах університету. Хол Конгрес-центру постав у вигляді машини часу та дав змогу кожному гостю подорожувати різними містами та епохами рідної України. Усі, хто завітав на свято, мали змогу скуштувати страви різних часів та відчути себе справжніми мандрівниками.

У Гранд-холі університету відбувся благодійний ярмарок "Sweet dreams", де студенти приготували багато смаколиків, а всі забрані кошти будуть передані до дитячого будинку. Також гостей зустрічала ворожка, яка передбачувала майбутнє. Фотолокація у стилі ФРГТБ-Рум зібрала багатьох охочих закарбувати історичний момент на світлині.

У переході між корпусами "А" та "Б" красувалися 6 китів-факультетів, на яких тримається університет, та які символізують єдність КНТЕУ.

Захід завершився святковим концертом, який переніс сімейну пару похилого віку в їх молодість та нагадав глядачам, що студентські роки – найкращий час.

Вітаючи усіх присутніх зі святом, ректор Анатолій Антонович Мазаракі зазначив, що факультет є одним із найдавніших в університеті, постійно розвивається та крокує в ногу з часом.  Він побажав рідному факультету нових успіхів та здобутків на ниві освіти й науки та видатних випускників.

Декан ФРГТБ Ведмідь Надія Іванівна подякувала давнім партнерам факультету за взаємовигідну співпрацю та вручила:

• сертифікат партнера освітніх програм - Галині Лосєвій, директору заміського сімейного клубу "Трипільське сонце";
  • подяки за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу формування фахових комптентностей студентів:
    • Марії Шрамко - судді Всесвітньої асоціації  WACS;
    • Любові Чуницькій - ресторатору, технологу-консультанту мережі ресторанів "Фішка";
    • Галині Бурбі - провідному фахівцю готелю "Хрещатик";
    • Іванні Бакаєвій - керівнику відділу персоналу готелю "Ібіс";
    • Валентині Дерев’яго - бренд-шефу мережі ресторанів "Континент Кард";
    • Олені Бобуновій - виконавчому директору громадської спілки "Рада з Зеленого Будівництва".

Також почесним гостем дійства була Світлана Табулінська – керівник відділу роботи з персоналом туроператора “Mouzenidis Travel”.

Наостанок, завершуючи урочисту концертну програму, студенти дуже зворушливо зізналися в щирих почуттях до рідної Альма-матер та виконали власну пісню разом з деканом факультету, якій підспівували та підтанцьовували всі присутні в залі.

День народження ФРГТБ - свято від найкреативніших студентів, вдалося на всі 100%!

остання редакція 07.02.2018