Викладачі кафедри менеджменту активно залучаються до проведення днів гостинності

Час невпинно біжить вперед… і вже знову абітурієнти стоять перед вибором вищого закладу освіти! Спільно із батьками учнів викладачі кафедри менеджменту вкотре сприяють прийняттю вагомого рішення випускників шкіл щодо отримання вищої освіти завдяки проведенню профорієнтаційної роботи!

В рамках програми профорієнтації КНТЕУ 27 листопада 2017 року у загальноосвітній школі-інтернаті №4 І-ІІІ ступеня м.Києва відбувся "День гостинності". Під час зустрічі зі школярами доцент кафедри менеджменту Вікторія Хмурова спільно зі студентами ФМТП КНТЕУ розповідали про особливості навчання в університеті.

Неабиякий інтерес у школярів – майбутніх абітурієнтів викликав незвичайний формат зустрічі, під час якого студентами було запропоновано проведення квесту на тему "Детективна історія". Школярі із завзятістю взяли участь у квесті, виконали під керівництвом студентів всі завдання, відгадали всі загадки та розв’язали детективну історію.

Сподіваємося, що у подальшому житті школярів – випускників школи-інтернату буде ще багато цікавих яскравих подій, в т.ч. у лавах студентства КНТЕУ і запрошуємо всіх бажаючих на навчання!

1918
остання редакція 07.02.2018