Перша перемога збірної КНТЕУ з чирлідингу

Збірна команда університету з чирлідингу «KNUTE CHEER», створена у вересні 2017 року, взяла участь у фінальній частині Всеукраїнського фестивалю студентських груп підтримки, що проводився 1 грудня 2017 року в ТРЦ «Lavina Mall».

Перші для команди змагання завершилися перемогою та дипломом комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за І місце у номінації CHEER DANCE SHOW!

Склад команди: Повелиця Катерина – капітан команди, Гумбакова Ксенія, Згуровська Анна, Косик Олександра, Кучер Вікторія, Левковська Анастасія, Сівіріна Анастасія, Шматко Аліна (ФОАІС), Годунова Вероніка, Дацюк Марія (ФРГТБ) та Заславська Владислава (ФМТП).

Вітаємо дівчат з гарним стартом!

info
остання редакція 07.02.2018