"Сучасна освіта в Україні - 2008”

27 - 29 лютого 2008 року Міністерство освіти і науки України та Академія педагогічних наук України провели в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Січневого повстання, 13) Одинадцяту міжнародну виставку навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2008".
   У цьому заході активну участь брав наш університет. Результатом цієї роботи стало те, що університет нагороджено золотою медаллю у номінації "Кращий дизайн виставкового стенду та реклама досягнень", почесним званням "Лідер сучасної освіти" за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти України, дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, подякою ректору від Міністра освіти і науки України та Президента Академії педагогічних наук України. Дипломами також відзначено колективи Культурно-мистецького центру КНТЕУ. З експозицією університету ознайомились більше 2,5 тис. осіб, усім бажаючим надавались буклети, рекламні листівки (усього більше 8 тис. екземплярів) та консультації.

02.03.2008
annzo