Оголошеннявсі

Викладачі КНТЕУ взяли участь у роботі круглого столу "Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи"

Задля обговорення ситуації, яка склалася у вітчизняному рибництві і рибальстві, і з метою розроблення комплексних заходів для виведення галузі з незадовільного стану в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся круглий стіл "Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи".

Організаторами заходу виступили: асоціація "Українська аквакультурна спільнота", Державне агентство рибного господарства України, Національний університет біоресурсів і природокористування України та Торгово-промислова палата України. Проведення цього заходу також підтримує керівництво представництва ФАО ООН в Україні.

З доповіддю виступила професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна.

Під час круглого столу обговорювались актуальні питання щодо сучасного стану, проблем і шляхів розвитку аквакультури України, рибальства в Україні, а також кадрового та наукового забезпечення розвитку рибної галузі України.

2041
остання редакція 07.02.2018