Практичні рекомендації споживачам від експертів КНТЕУ

З наближенням свят актуальними стають питання вибору харчових продуктів до новорічного столу. Не хто інший, як фахівці кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю можуть дати поради щодо вибору якісних і безпечних продуктів, які зроблять святкові страви і смачними, і корисними. Не пропустіть випуски популярних телепередач за участю професора кафедри Сидоренко Олени Володимирівни в ефірах телеканалів ICTV, ТРК Київ, OBOZ TV.

Випуск телепередачі на OBOZ TV можна переглянути за посиланням.

остання редакція 07.02.2018