Оголошеннявсі

Відкриття зали судових засідань – плацдарм для розвитку практичних навичок студентів-правників

У межах заходів до Всеукраїнського тижня права в КНТЕУ відбулось відкриття зали судових засідань.

Символічну червону стрічку перерізали ректор Мазаракі А.А. та декан факультету міжнародної торгівлі та права Ладиченко К.І.

Анатолій Антонович у своїй промові наголосив, що вже майже 25 років у стінах КНТЕУ ведеться підготовка кваліфікованих юристів як для потреб державних органів влади та судової системи, так і для потреб різних галузей економіки. Ректор також зазначив, що зала судових засідань стане вагомим плацдармом для розвитку практичних навичок студентів-правників.

Після урочистого відкриття зали відбулось ігрове судове засідання за результатами двомісячного стажування студентів.

Головував на засіданні діючий суддя Миронівського районного суду Київської області Гаврищук Андрій Володимирович.

Студенти виступили на судовому засіданні як представники сторін у справі про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Серед гостей заходу були присутні представники адміністрації університету, завідувачі кафедр юридичних спеціалізацій та майбутня еліта нації – студенти-правники.

остання редакція 02.06.2020