Оголошеннявсі

Викладачі КНТЕУ на криміналістичному конгресі "Степан Гик - фундатор української криміналістичної науки: історія, теорія, практика"

Старший викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Косиця О.О. 5 грудня відвідала Міжнародний криміналістичний конгрес "Степан Гик - фундатор української криміналістичної науки: історія, теорія, практика", який проходив у приміщенні Музею української революції 1917-1921 рр. (вул. Володимирська, 57). На науковому заході були присутні фахівці в галузі юридичних, економічних, політичних та психологічних наук.

Захід, проведений у межах інтелектуального форуму "Єдина Європа", був присвячений особливій даті в історії української правової науки. Цьогоріч минає 105 років з Дня народження Степана Гика. Він народився 25 грудня 1912 року в місті Добромиль, королівства Галичини. Степан Гик працював правником у Перемишлі та Білостоці (1935-1940 рр.), директором Перемишльської української торговельної школи (1942-1944 рр.). Він навчався в Мюнхенському українському вільному університеті (1945-1947 рр.), де здобув ступінь доктора права, написав декілька фундаментальних праць з криміналістики. Степан Гик був викладачем, а згодом доцентом кримінального права при Українському вільному університеті в Мюнхені і професором Українського технічно-господарського інституту в Регенсбурзі (1947-1950 рр.).

Робота Міжнародного криміналістичного конгресу має за мету відновити втрачені сторінки з історії української криміналістики, а також висвітлити культуру української наукової діяльності на світовому рівні.

остання редакція 06.12.2017