Викладачі КНТЕУ на виставці-форумі "Правники – суспільству"

У межах Всеукраїнського тижня права викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Косиця О.О. 6 грудня відвідали виставку-форум "Правники – суспільству".

Виставка тривала протягом 4-6 грудня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Місією заходу є утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

Виставка-форум відбувається в межах Програми "Нове правосуддя", партнерами якого є міжнародна організація USAID, "Юридична газета", "Юридичний вісник України", ГО "Інститут політико-правових та релігійних досліджень", "K-project center", "European project center".

Гості мали чудову нагоду відвідати майстер-класи і тренінги провідних юристів, адвокатів, державних службовців з найактуальніших юридичних тематик.

Окрім того, у рамках заходів форуму проводиться виставка вакансій провідних юридичних компаній Києва та державних органів для студентів-правників.

остання редакція 08.12.2017
Vega