Якісне життя від викладачів КНТЕУ

З наближенням Нового року та Різдва актуальним стає питання вибору харчових продуктів, без яких складно уявити святкування. Представники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ регулярно з’являються на телеекранах з порадами для споживачів про особливості вибору харчових продуктів. Так 6 грудня доцент кафедри Антюшко Дмитро Петрович взяв участь у зйомках телепередачі "Якісне життя" на ТРК "Київ", де виступив із рекомендаціями щодо належного та свідомого вибору подарункових наборів цукерок для дітей і салатних соусів, розповів на що, перш за все, слід звертати увагу.

Поточний та попередні сюжети програми, у тому числі за участю викладачів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, можна переглянути за посиланням.

остання редакція 07.02.2018