Майбутнє туристичної галузі – у надійних руках!

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся фінальний етап Конкурсу наукових студентських робіт "Майбутнє туристичної галузі" в межах реалізації благодійної програми "Стипендіальна програма" провідного українського туристичного оператора – "Travel Professional Group". Метою програми є активізація науково-дослідної роботи студентів, залучення молодих амбіційних людей до розвитку туристичної галузі.

До складу конкурсної комісії увійшли представники державних органів виконавчої влади, провідні вітчизняні науковці і практики в галузі туризму:

Ліптуга Іван Леонідович

радник Першого віце-прем’єр міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, президент Асоціації "Національна туристична організація України"

Бойко Олена Валеріївна

директор департаменту ТОВ "Тревел Профешенл Груп" (голова)

Мельниченко Світлана Володимирівна

проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор (заступник голови)

Ведмідь Надія Іванівна

декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор

Ткаченко Тетяна Іванівна

завідувач кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор

Ломака Ірина Олексіївна

HR-директор ТОВ "Тревел Профешенл Груп"

Любіцева Ольга Олександрівна

завідувач кафедри країнознавства і туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, професор

Басюк Дарія Іванівна

завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу національного університету харчових технологій, доктор економічних наук, доцент

Участь у конкурсі, що відбувся вже вшосте, взяли студенти з багатьох регіонів України. До фінального туру конкурсу були відібрані 11 студентських наукових робіт із вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці: Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Національного університету харчових технологій, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, Харківського та Вінницького торговельно-економічних інститутів КНТЕУ.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася перший проректор КНТЕУ з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Притульська Наталія Володимирівна, яка висловила вдячність компанії "Travel Professional Group" за високий професіоналізм та вагомий внесок у підтримку обдарованої студентської молоді, а також висловила впевненість у тому, що участь у конкурсі стане для студентів важливим кроком у їх подальшому зростанні як науковців та фахівців у сфері туризму.

Усі конкурсні роботи відзначалися творчим характером, цікавими ідеями, високим рівнем презентацій наукових результатів. Виступи конкурсантів та поставлені присутніми питання викликали цікаві дискусії та обмін думками.

Конкурсна комісія відзначила також інноваційність та актуальність тематики представлених на розгляд наукових робіт:

За підсумками конкурсу найкращими були визнані роботи:

І місце: Друженець Алла Вадимівна (КНТЕУ). Тема: "Мобільні технології в організації туристичних подорожей". Науковий керівник: к.е.н., доц. Хлопяк Сергій Васильович;

ІІ місце: Чернякова Поліна Дмитрівна (Національний університет харчових технологій). Тема: "Впровадження маркетингової концепції розвитку в’їзного медичного туризму для людей з особливими потребами". Науковий керівник: к.е.н., доц. Примак Тетяна Юхимівна;

ІІІ місце:

Кабачій Вероніка Миколаївна (Київський національний університет імені Т. Шевченка). Тема: "Етнокультурний туризм у Новій Зеландії на прикладі народу маорі". Науковий керівник: д.г.н., проф. Любіцева Ольга Олександрівна;

Лубенець Альона Вікторівна (Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара). Тема: "Instagram та атмосферні заклади – інструменти туризму в м. Дніпро". Науковий керівник: д.п.н., проф. Зеленська Любов Іванівна.

Протягом календарного року переможці конкурсу отримуватимуть іменні стипендії від туристичного оператора "Travel Professional Group". Програма "Майбутнє туристичної галузі" передбачає також подальше працевлаштування учасників і переможців конкурсу на туристичному підприємстві, надання місць для проходження виробничої практики.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 07.02.2018