Оголошеннявсі

Круглий стіл, присвячений вшануванню Революції гідності та пам’яті Небесної сотні

У КНТЕУ відбувся круглий стіл, присвячений вшануванню Революції гідності (21 листопада 2013 р. – 20 лютого 2014 р.) та пам’яті Небесної сотні.

У студентських доповідях розкрито питання особистого героїзму майданівців, зокрема С. Нігояна (Конюшенко Т., ФОАІС, 1- 5 гр.); висвітлено значення спогадів майданівців (Підлісний М., ФЕМП, 1- 6 гр.), наголошено на ефективності медичного забезпечення на Майдані (Марчук І., ФМТП 1- 6 гр.), висвітлено геополітичні причини та наслідки Революції гідності (Рава І., ФМТП, 2 - 6 гр.).

Захід відбувся 7 грудня з ініціативи кафедри філософських та соціальних наук,
модератором виступив доцент кафедри Губицький Л.В.

остання редакція 08.12.2017