Оголошеннявсі

Лекція Геннадія Балашова "Право грошей. Піраміда потреб: законність, безпека та краса"

За сприянням факультету міжнародної торгівлі та права в невимушеній дружній атмосфері відбулась лекція підприємця з 29-річним стажем, директора агентства нерухомості "Липки", співавтора книги "Як стати авантюристом? Роздуми мільйонера" – Геннадія Балашова. Тема лекції – "Право грошей. Піраміда потреб: законність, безпека та краса".

Геннадій Балашов у своїй мотиваційній промові розповів про ризики ведення бізнесу в Україні та як, зрештою, стати успішним підприємцем-мільйонером. За словами лектора, рецепт будь-якого успішного підприємця полягає в пошуку інновацій. "Вкладай гроші в інноваційні технології і не прогадаєш", - вкотре підкреслив Геннадій.

Цікава і наповнена фактажем лекція Г. Балашова викликала у студентів бурхливий інтерес. Студенти з радістю ставили досвідченому практику запитання. Зрештою, найдискусійнішими стали питання про сучасний стан криптовалют в Україні та про платіжну систему біткоїнів.

Дякуємо Геннадію за те, що поділився власними знаннями та досвідом!

остання редакція 07.02.2018