Оглядова екскурсія в Конституційному Суді України

У межах Всеукраїнського тижня права, згідно з Планом заходів, 04 грудня в Конституційному Суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів 19 групи 2 курсу факультету міжнародної торгівлі і права Київського національного торговельно-економічного університету.

Під час заходу відвідувачі ознайомилися з історією створення, чинними повноваженнями і сьогоденною діяльністю Конституційного Суду України. Зокрема, дізналися про роботу структурних підрозділів секретаріату Суду, відвідали бібліотеку, архів, залу засідань, прес-центр та оглянули музейну експозицію Суду.

остання редакція 07.02.2018