Оголошеннявсі

Круглий стіл "Виконання рішень Європейського Суду з прав людини в Україні" для студентів юридичних спеціальностей

У межах Всеукраїнського тижня права протягом 6-7 грудня відбувалися заходи присвячені правам людини.

Метою круглого столу на тему "Виконання рішень Європейського Суду з прав людини в Україні" для студентів юридичних спеціальностей" було обговорення питань сучасного стану забезпечення правового статусу особи у світі та в Україні, аналізу практики Європейського Суду з прав людини та огляду напрямків діяльності органів державної влади України у сфері реалізації, охорони та захисту основоположних прав і свобод людини.

Також, 7-ого грудня, відбувся майстер-клас з метою інформування студентів про створення, засади діяльності, завдання та повноваження Європейського Суду з прав людини, підвищення рівня їх правової культури та обізнаності про процедуру захисту прав і свобод людини міжнародним судовим органом, юрисдикція якого поширюється на всі держави-члени Ради Європи, що ратифікували Конвенцію про захист прав людини й основоположних свобод, у т.ч. й Україну.

остання редакція 11.12.2017