Студенти КНТЕУ відвідали з екскурсією Будинок Уряду

У межах екскурсії до Будинку Уряду студенти були ознайомлені з експозицією Музею історії урядів України. Зазначена локація розповідає про уряди, що діяли на території сучасної України від 1917 року до сьогодні.

У музеї показано матеріали, пов’язані з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема: копії документів, нагороди, фотознімки.  Відвідувачі змогли на власні очі побачити відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Оглянули експозицію подарунків державі, одержаних керівниками та членами урядів України.

Дякуємо за проведену екскурсію завідувачу сектору комунікативних технологій департаменту інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату КМУ Татаренку Володимиру Борисовичу!

Екскурсія відбулася 6 грудня для студентів 4 курсу 3 та 6 груп ФМТП у супроводі старшого викладача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Севастьяненко О.В.

остання редакція 07.02.2018