Оголошеннявсі

Круглий стіл "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: стан, проблеми та перспективи розвитку"

Новітні тенденції, проблематику та перспективи розвитку вітчизняної системи обліку, аналізу та аудиту в Україні 6 грудня обговорили на студентському круглому столі "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: стан, проблеми та перспективи розвитку"

У роботі круглого столу взяли участь: Муковіз В.С., заступник декана ФОАІС, Каравай О., бухгалтер 2 року відділу аутсорсингу "Бейкер Тіллі Україна", Олендій О.Т., к.е.н, партнер міжнародної аудиторської компанії «Грант Торнтон», Стужук О.Ю., менеджер газети «Все про бухгалтерський облік», викладачі кафедри обліку та оподаткування й кафедри фінансового аналізу та аудиту, студенти.

Обговорювались питання:

1. Міжнародні стандарти обліку та звітності в діяльності суб’єктів господарювання України.
  2. Інформаційні технології в обліку, аналізі та аудиті.
  3. Концепції розвитку державного фінансового контролю.
  4. Економічний аналіз та аудит в умовах інклюзивної економіки.
  5. Професійна підготовка фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування».

У роботі круглого столу брали участь студенти:

• Матейчук Юлія, студентка 1 курсу ОС «магістр» ФОАІС КНТЕУ, "Електронний документообіг як напрям оптимізації облікових процесів на підприємстві";
  • Міняйленко Анна, студентка 2 курсу ОС «магістр» ФОАІС КНТЕУ, "Формування інформації про трансакційні витрати на підприємстві";
  • Портнова Олена, студентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Операції з нематеріальними активами в системі трансфертного ціноутворення";
  • Сіренко Ілля, студент 4 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Особливості аудиту об’єктів інтелектуальної власності";
  • Подорожняк Ярослав, студент 3 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Методика аналізу ринку криптовалют";
  • Процько Владислав, студент 4 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Прогноз цифрового майбутнього на основі аналізу опитування СЕО України та світу компанією PwC";
  • Антоневич Марія, студентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Аудит кібербезпеки";
  • Петрина Ірина, студентка 4 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Контроль у сфері публічних закупівель як складова державного регулювання економіки";
  • Перемієнко Аліна, студентка 3 курсу ФОАІС КНТЕУ,
    "Застосування економіко-математичних методів в аналізі трудових ресурсів підприємства".

За результатами обговорення учасники круглого столу визначили сучасний стан вітчизняної системи обліку, аналізу та аудиту, проблеми та перспективи розвитку. Застосування міжнародних норм обліку та аудиту в діяльності суб’єктів господарювання України є важливим та необхідним кроком на етапі трансформації економіки нашої держави до ЄС.

Круглий стіл відбувся за ініціативою кафедри обліку та оподаткування і кафедри фінансового аналізу та аудиту

остання редакція 07.02.2018