Студенти-правники відвідали всеукраїнський урок "Права людини"

Для формування правової культури та професійних компетентностей майбутніх юристів важливим і актуальним є їх участь у заходах у рамках Всеукраїнського тижня права, приурочених річниці проголошення Загальної декларації прав людини та Дню прав людини, які з 4 по 8 грудня 2017 року відбувались за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

У зв'язку з цим, студенти 4 курсу КНТЕУ разом із викладачами кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права 08 грудня відвідали Всеукраїнський урок "Права людини", який проходив у приміщенні Міністерства юстиції України.

Всеукраїнський урок проводився Мартою Івашків - начальником відділу представництва держави в цивільних справах Секретаріату уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Основну увагу було присвячено діяльності Європейського суду з прав людини. Студентам було дуже цікаво та корисно почути про резонансні справи громадян проти України, підстави звернення до Європейського суду, про "статус жертви", про порядок звернення фізичних осіб, у тому числі недієздатних, про зловживання правом звернення до Європейського суду та ін.

Студенти КНТЕУ виявили активність та продемонстрували високий рівень знань.

Ми вдячні за цікаву та корисну лекцію!

остання редакція 07.02.2018