Соціальна акція "Ми за здорове покоління!"

Уміння жити – це, насамперед, уміння не вкорочувати собі життя… Увагу до важливості боротьби зі шкідливими звичками 8 грудня привернули студенти університету під час традиційної акції "Ми за здорове покоління!".

Перехід із корпусу А в Б перетворився на яскраву фотосушку зі знімками, що наглядно демонстрували шкоду, яку завдає алкоголь і наркотики здоров'ю людини. На фотографіях було показано, як виглядає здорова людина та людина, яка вживає наркотики чи алкоголь.

Студентів пригощали солодкими напоями, аби вони замислилися, що задоволення та гарний настрій можна отримати і без алкоголю. Кожен студент міг обміняти цигарку на цукерку і таким чином зробити перший крок до позбавлення від шкідливої звички, переглянути цікаві та реалістичні відео про шкоду нікотину, алкоголю і наркотиків для здоров'я.

Замислитись над тим, що не варто обтяжувати своє життя, студентам було продемонстровано на прикладі спеціальної повітряної кулі, яка не могла полетіти, тому що її обтяжували шкідливі звички.

Думайте про своє здоров’я і не піддавайтеся негативним спокусам!

info
остання редакція 07.02.2018