Зимовий кубок Меркурія – 2017

Відбулося справжнє свято жіночого футзалу – ІІ турнір "Зимовий кубок Меркурія", що 10 грудня в спортивному манежі КНТЕУ зібрав у напруженому протистоянні футбольні команди Житомирського торговельно-економічного коледжу, Вінницького торговельно-економічного інституту, Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ та збірну "Афіна" КНТЕУ.

Другий рік поспіль господарям турніру ФК "Афіна" вдається втримати звання чемпіона та бажаний кубок. За результатами матчів турнірна таблиця розподілилася таким чином:

І місце – ФК «Афіна» КНТЕУ;

ІІ місце – команда ВТЕІ КНТЕУ;

ІІІ місце – команда ЖТЕК КНТЕУ;

Особливі нагороди отримали:

Скляр Анастасія (ФК «Афіна») – кращий бомбардир турніру;

Пшенична Ілона (ВТЕІ) – кращий гравець турніру;

Руда Адріана (ЖТЕК) – кращий воротар турніру.

Вітаємо дівчат і чекаємо в травні на турнірі з нагоди Дня університету – 2018!

10.12.2017
info