Оголошеннявсі

У межах Всеукраїнського тижня права 8 грудня відбулася відкрита лекція "Значення Загальної декларації прав людини у сфері забезпечення прав і свобод людини" для студентів юридичних спеціальностей Київського національного торговельно-економічного університету.

Під час заходу слухачі мали змогу ознайомитися з ґенезою прав і свобод людини, історією створення та значенням для сучасного світу Загальної декларації прав людини. Зокрема, студенти дізналися про механізм реалізації принципів Міжнародного Білля про права людини в міжнародних і національних нормативно-правових актах, нинішнє розуміння прав і свобод особистості та забезпечення їх реалізації, охорони і захисту в Україні.

остання редакція 07.02.2018