Оголошеннявсі

Викладачі кафедри товарознавства та митної справи порадили, як обрати новорічні товари

Викладачі кафедри товарознавства та митної справи взяли участь у зйомках низки сюжетів для телеканалу ТРК "Київ".

6-ого грудня доцент Андрієвська Людмила Валентинівна надала свій коментар стосовно якості та безпечності ялинкових прикрас, а 7 грудня - надала рекомендації щодо використання бенгальських вогнів, штучного снігу та хлопавок.

4-ого грудня асистент Стретович Світлана Сергіївна надала свій коментар стосовно якості та безпечності асортименту штучних ялинок.

остання редакція 07.02.2018