Оголошеннявсі

Відбулось засідання Громадської ради при Держпродспоживслужбі за участю викладачів КНТЕУ

Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю  Сидоренко Олена Володимирівна 6 грудня взяла участь у засіданні Громадської ради при Держпродспоживслужбі.

Під час своєї роботи члени Громадської ради проаналізували стан виконання рішень попереднього засідання, розглянули скарги громадян щодо порушення їх прав та рад організаційних питань. Крім того, Громадська рада на своєму засіданні затвердила результати проведення громадської експертизи діяльності Держпродспоживслужби щодо реалізації державної політики стосовно контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів.

Незабаром результати експертизи будуть направлені на розгляд Держпродспоживслужби.

остання редакція 07.02.2018