Студенти відвідали Головне територіальне управління юстиції в Київській області

У межах Всеукраїнського тижня права студенти 1 та 2 курсу ФМТП відвідали Головне територіальне управління юстиції в Київській області, де відбувалась презентація проекту Міністерства юстиції України "Я маю право".

Метою проекту є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.
Пізніше студентам у супроводі викладачів кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Королькова О.В. та Севастьяненко О.В. провели екскурсію, де вони ознайомились з роботою кожного відділу управління та поспілкувалися з працівниками особисто.

Студентів вразили надзвичайна відкритість, кваліфікованість та професіоналізм.

Щиро дякуємо за проведену екскурсію.

Зустріч відбулася за сприянням ст. викладача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Севастьяненко Олени Володимирівни

остання редакція 07.02.2018