Брейн-ринг з міжнародного приватного права

Проведення гри брейн-ринг після опанування курсу міжнародного приватного права між студентами спеціальності "Право" вже стало доброю традицією. Так і цьогоріч 8 грудня викладачем кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права О.М. Гончаренко була проведена захоплива гра між студентами четвертого курсу.

Боротьба між командами виявилася запеклою: усі студенти бажали показати свій рівень знань, відповівши якнайшвидше на запитання.

Переможцями цього року та найкращими знавцями міжнародного приватного права стала команда IV курсу 4 групи ФМТП спеціалізації "Комерційне право".

Вітаємо! Шана інтелектуалам!

остання редакція 07.02.2018