Оголошеннявсі

Переможні результати студента КНТЕУ на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства

Студент ФОАІС Метельський Денис брав участь у Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства, що відбувся у м. Харків.

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з 15 країн, які змагалися в стрільбі і рукопашному бою. Денис здобув перемогу у двох версіях, обійшовши 5 суперників у кожній. У скарбничці спортсмена з’явились ІІ та ІІІ місця (версія Б-1 та Б-2 відповідно).

Це не єдине досягнення Дениса. Серед його титулів:

• чемпіон світу 2013 року;
  • чемпіон України 2013 та 2017 років;
  • призер чемпіонатів України 2014, 2015, 2016 років;
  • призер чемпіонату світу 2017 року;
  • чемпіон багатьох обласних змагань.

Особистим досягненням наш студент вважає здобуття спортивного звання КМС із військово-спортивного багатоборства.

Також Денис поділився своєю мрією й дав деякі поради всім, хто має бажання зайнятися спортом, проте все не наважувався: " Я люблю спорт і хочу, аби більше людей долучалися до нього, тому планую відкрити свою секцію. Займатись хоча б якимось видом спорту необхідно. Не важливо скільки вам років, але краще почати здоровий спосіб життя якомога раніше. Спорт дає багато чого: здоров'я, впевненість та багато інших позитивних якостей, які допоможуть вам у повсякденному житті, як це було, є і буде в моєму житті. Дуже важливо вміти правильно розуміти межу між спортом, навчанням і особистим життям, вміти обирати пріоритети і правильно розподіляти час на кожен з цих аспектів".

Вітаємо Дениса та бажаємо, щоб його мрія здійснилася, а всі сфери життя гармонійно поєднувалися.

2035
остання редакція 07.02.2018