Урочисте вручення дипломів в Інституті вищої кваліфікації

Інститут вищої кваліфікації 11-й рік поспіль провів урочисте вручення дипломів МВА.

Випускників МВА із закінченням навчання привітали директор Інституту вищої кваліфікації Шклярук Катерина Семенівна та провідні викладачі університету.

Шановні випускники! Сподіваємось, що Київський національний торговельно-економічний університет та Інститут вищої кваліфікації буде завжди пишатися Вашими професійними здобутками, бажаємо Вам успіхів у подальшій кар’єрі, творчої наснаги та плідної праці в ім’я процвітання нашої держави!

Зі словами вдячності до керівництва університету, інституту та викладачів звернулися й випускники програм МВА-General management та МВА-Бренд-менеджмент, серед яких керівники вищої та середньої ланки таких компаній, як: "Автоінтернешнл", "Фудмережа", "Банк Форвард", "АЗБІ", "Техінвест", "Logogo", "Альянс Консалтинг Груп" - та підприємці.

2091
остання редакція 07.02.2018