"Фестиваль традицій" - пізнавально-інформаційний захід для студентів-іноземців

"Фестиваль традицій" - це захід для студентів-іноземців, що збагачує уявлення про світ та людей, які його населяють.

Щорічно стіни Національного авіаційного університету об‘єднують студентів не тільки різних спеціальностей, а й різних національностей. Під час заходу обговорюють традиції, історичні особливості, а також релігійні свята таких країн, як: Туреччина, Азербайджан, Нігерія, Монголія, Вірменія, Ірак, Ліван, Туркменія, Узбекистан.

Цього року долучилися до цього надзвичайно цікавого заходу і студенти КНТЕУ: Ісмаїлова Хиджран Камран Гизи, студентка 4 курсу 21 групи факультету економіки, менеджменту та психології з Азербайджану, та Джоб Джой Ловет, студентка 4 курсу 12 групи факультету міжнародної торгівлі та права з Нігерії.

Студенти отримали безліч позитивних емоцій від спілкування, відкрили для себе інші культури та ділилися враженнями від почутого.

Участь у заході відбулась за сприянням Гуржій Анни Валеріївни, доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, та Коротун Олени Олександрівни, доцента кафедри сучасних європейських мов.

Дякуємо за запрошення Юридичному інституту Національного авіаційного університету!

остання редакція 07.02.2018