" Якість підготовки менеджерів: принципи, технології ”

28 березня 2008 року відбувається засідання Всеукраїнського круглого столу на тему: " Якість підготовки менеджерів: принципи, технології " метою круглого столу є удосконалення та розширення наукової, методичної та практичної складових підготовки фахівців з менеджменту.

Теми для обговорення:

· Компетентнісний підхід як основа реформування змісту підготовки менеджерів.
· Проблеми та перспективи співпраці закладів освіти з підприємствами України.
· Напрями удосконалення організації практичної підготовки менеджерів.
· Інноваційні навчальні технології як засіб вдосконалення підготовки конкурентноздатних фахівців.

Порядок роботи круглого столу:

10.30-11.30 Реєстрація учасників та гостей круглого столу (ауд. А-319)
11.30-14.30 Засідання круглого столу (ауд. А-319)
12.50-13.20 Кава-брейк

До участі запрошуються представники міністерств і відомств, науковці, викладачі, керівники підприємств та організацій.

Реєстрація учасників круглого столу за адресою:
м. Київ, вул. Кіото, 19 (станція метро "Лісова")

20.03.2008
annzo