Семінар "Тайм-менеджмент" для працівників апарату Верховної Ради

На вимоги сучасних перманентних змін у системі державної служби працівники апарату Верховної Ради України, особливо протягом їх першого року роботи, повинні проходити обов’язкову спеціальну програму професійного навчання, що для них організовують та проводять як досвідчені державні службовці – старші колеги, так і відомі практики, а також  викладачі вищих закладів освіти України.

Враховуючи зазначені тенденції, 11 грудня 2017 року в межах реалізації цілей професійного розвитку державних службовців доцент кафедри менеджменту КНТЕУ Михайло Волобуєв провів науково-практичний семінар "Тайм-менеджмент або мистецтво управління власним часом" для працівників апарату Верховної Ради України. Під час семінару слухачі були ознайомлені із сучасними науково доведеними та суб’єктивними властивостями часу як цінного ресурсу державної служби. Лектором були висвітлені основні причини неефективного використання часу за дослідженнями українських менеджерів різного рівня управління. Державні службовці дізналися про методи планування складних, неприємних та важливих справ, прийоми визначення пріоритетів та методики делегування повноважень, що можуть бути використані ними в роботі.

Семінар пройшов у дружній атмосфері взаємного порозуміння та взаємозбагачення новими знаннями, викликавши неабиякий інтерес у слухачів до такої форми навчання. Дякуємо Михайлу Волобуєву за поширення цінних знань із самоменеджменту та мотивацію державних службовців до участі в рішеннях, що сприяли б позитивним та вчасним змінам у суспільстві!

остання редакція 15.12.2017