Оголошеннявсі

Цикл наукових робіт колективу авторів КНТЕУ рекомендовано на присудження Державної премії України в галузі науки і техніки

На засіданні Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Київським національним торговельно-економічним університетом було представлено цикл наукових робіт "Інституційна трансформація фінансово-економічної системи України в умовах глобалізації" у складі колективу авторів: В.Р. Сіденко, чл.-кор., М.І. Скрипниченко, чл.-кор., В.С. Пономаренко, д-р екон. наук, І.Я. Чугунов, д-р екон. наук, І.О. Луніна, д-р екон. наук, Г.В. Блакита, д-р екон. наук, І.В. Запатріна, д-р екон. наук, Я.П. Квач, д-р екон. наук, що рекомендовано на присудження Державної премії України в галузі науки і техніки.

Вітаємо авторів та бажаємо наукових успіхів й надалі!

остання редакція 07.02.2018