Оголошеннявсі

Завершився I тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит"

На кафедрі обліку та оподаткування 13 грудня був проведений I тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». До складу конкурсної комісії увійшли: завідувач кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., проф. В.В. Сопко, к.е.н., ст. викладач Т.В. Ігнатенко та викладачі кафедри.

Визначено кращі наукові роботи студентів, ліпша з яких буде представлена у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт.

Тема роботи

ПІБ учасника

ПІБ наукового керівника

Облік і оподаткування операцій з криптовалютою

Малиновська Альона, Мамонова Анастасія, 3 к., 3 гр.

д.е.н., проф. Костюченко В.М.

Трансфертне ціноутворення в податкових розрахунках з нерезидентами

Слінчук Наталія, 1 к.,
ОС «магістр»

д.е.н., проф.
Сопко В.В

Інвестиційна нерухомість у системі обліку

Бурилкіна Олена, 4 к., 3 гр.

к.е.н., доц.

Уманців Г.В.