Оголошеннявсі

Студентка ФМТП виборола призове місце на конкурсі з вирішення кейсу "Jurisprudent"

Студентка І курсу магістратури ФМТП Олександра Кравець, під керівництвом доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Можайкіної О.С., виборола почесне ІІІ місце на конкурсі з вирішення кейсу "Jurisprudent", який організовано і проведено Координаційною радою молодих юристів міста Києва при Головному територіальному управлінні юстиції.

Метою "Jurisprudent" є стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру юридичних знань. Нагородження переможців конкурсу з вирішення кейсу (осінь-зима 2017) відбулося 15 грудня в актовій залі Головного територіального управління юстиції.

З вітальним словом виступив голова Координаційної ради Віталій Гдичинський.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

остання редакція 07.02.2018