Оголошеннявсі

Студентка ФФБС виборола дві золоті нагороди на відкритому Кубку Берліна з плавання

Студентка ФФБС Катерина Кухар виборола дві золоті та одну бронзову нагороду на відкритому Кубку Берліна з плавання.

У змаганнях брало участь близько двохсот спортсменів з п'яти країн Європи: Німеччини, Словаччини, Чехії, Польщі та України.

Гордістю Катерини є спортивне звання майстра спорту міжнародного класу з підводного плавання.

Раніше, виборюючи спортивні перемоги, наша студентка брала участь у змаганнях, що відбувалися в багатьох країнах, серед яких: Угорщина, Польща, Чехія, Німеччина, Франція, Росія, Туреччина, Єгипет, Сербія та ін.

Серед числених досягнень спортсменки:

• включення до складу юнацької Збірної команди України;
  • неодноразова Чемпіонка України;
  • рекордсменка України;
  • переможниця та призерка кубків світу;
  • неодноразова призерка чемпіонатів світу та Європи серед юніорів.

Замислюючись про життя та майбутнє, Катерина зазначила: "...Не збираюся зупинятися на досягнутому, планую продовжувати займатися спортом, адже маю свої цілі та прагнення. І, звичайно, треба сумлінно вчитися. Безсумнівно, важко поєднувати навчання та спорт, проте якщо сильно захотіти, то знайдеться час на все. Хочу побажати всім, хто в чомусь сумнівається - ніколи не опускати рук, завжди йти до своєї мети, та не перейматися про те, що щось може не скластися...".

16.12.2017
остання редакція 07.02.2018